Rail Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka: Full Schedule in Tounj

Kliknite za učitavanje interaktivne karte
Popis stanica

    Zagreb Glavni kolodvor – Rijeka

    Zagreb Glavni kolodvor

    —08:30—16:12

    Remetinec

    —08:38
    08:39
    ——

    Hrvatski Leskovac

    —08:44
    08:49
    ——

    Horvati

    —08:55
    08:56
    ——

    Mavračići

    —08:59——

    Zdenčina

    —09:04
    09:05
    ——

    Desinec

    —09:08——

    Jastrebarsko

    —09:13
    09:18
    —16:43
    16:44

    Domagović

    —09:23——

    Lazina

    —09:28——

    Draganići

    —09:35
    09:36
    ——

    Karlovac

    —09:48
    09:49
    —17:13
    17:14

    Karlovac Centar

    —09:51
    09:52
    —17:16
    17:17

    Mrzlo Polje

    —09:57
    10:03
    ——

    Duga Resa

    —10:09
    10:10
    —17:27
    17:28

    Belavići

    —10:14——

    Zvečaj

    —10:21
    10:22
    ——

    Gornji Zvečaj

    —10:25——

    Generalski Stol

    —10:31
    10:32
    ——

    Donje Dubrave

    —10:36——

    Gornje Dubrave

    —10:42
    10:43
    ——

    Tounj

    —10:47——

    Kukača

    —10:50
    10:51
    ——

    Košare

    —10:53——

    Oštarije

    —10:57
    10:58
    ——

    Ogulin

    04:0511:02
    11:03
    15:4418:10
    18:12

    Ogulinski Hreljin

    04:11
    04:12
    11:09
    11:10
    15:50
    15:55
    —

    Gomirje

    04:19
    04:20
    11:17
    11:18
    16:02
    16:03
    —

    Vrbovsko

    04:26
    04:27
    11:24
    11:25
    16:09
    16:10
    18:31
    18:32

    Moravice

    04:35
    04:36
    11:33
    11:34
    16:18
    16:19
    18:40
    18:41

    Brod Moravice

    04:43
    04:44
    11:41
    11:42
    16:26
    16:27
    —

    Žrnovac

    04:4811:4616:31—

    Skrad

    04:54
    04:55
    11:52
    11:53
    16:37
    16:38
    18:57
    18:58

    Kupjak

    04:5811:5616:42—

    Zalesina

    05:02
    05:03
    12:00
    12:01
    16:45
    16:46
    —

    Delnice

    05:09
    05:10
    12:07
    12:08
    16:52
    16:53
    19:10
    19:11

    Lokve

    05:18
    05:19
    12:15
    12:16
    17:01
    17:02
    —

    Vrata

    05:2512:2217:08—

    Fužine

    05:28
    05:29
    12:25
    12:26
    17:11
    17:12
    19:26
    19:27

    Lič

    05:3212:2917:15—

    Drivenik

    05:37
    05:38
    12:34
    12:35
    17:20
    17:21
    —

    Zlobin

    05:4312:4017:26—

    Plase

    05:50
    05:55
    12:47
    12:48
    17:33
    17:34
    —

    Meja

    06:04
    06:05
    12:57
    12:58
    17:43
    17:44
    —

    Škrljevo

    06:15
    06:16
    13:08
    13:09
    17:54
    17:55
    20:04
    20:05

    Sušak-Pećine

    06:25
    06:26
    13:18
    13:19
    18:04
    18:05
    20:14
    20:15

    Rijeka

    06:3013:2318:0920:19
    Times marked with "—" indicate that the vehicle does not stop at this stop.
    Times marked with "—" indicate that the vehicle does not stop at this stop.
    Integrirajte polasci u stvarnom vremenu u svoju aplikaciju Besplatan pristup API-ju →

    Route Path (Streets & Roads)

    Zagreb Glavni kolodvor – Rijeka
    Ulica dr. Luje Naletilića - Ulica 15. travnja 1944. godine - Horvati - Pružna ulica - HŽ Zdenčina - Cvetković - Lazina - Mrzljaki - Ulica Vilima Reinera - Prilaz Većeslava Holjevca - Kolodvorska ulica - Višnjić Brdo - Tounj - Trg dr. Franje Tuđmana - Željeznička ulica - Žrtava fašizma - Ključ - Ulica Ivana Gorana Kovačića - Željeznička ulica - Klađe - Sveti Juraj - Drivenik - stanica - Ružić selo - Praputnjak - Pećine - Trg kralja Tomislava

    Schedules and stops for this route are published in GTFS: gtfs-files

    Rail Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka FAQ

    • What time does the Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka rail start operating?

      Services on the Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka rail start at 04:05 on ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak, petak, subota, nedjelja.

    • What time does the Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka rail stop working?

      Services on the Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka rail stop at 20:19 on ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak, petak, subota, nedjelja.

    • Is there a Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka rail stop near me?

      Click here to view the nearest Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka rail stop.

    Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka (Tounj Rail Services)

    The first stop of the Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka rail route is Zagreb Glavni kolodvor and the last stop is Rijeka. Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka (Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka) is operational during svakodnevno.

    Additional information: Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka has 47 stops. The total trip duration for this route is approximately 293 minutes.

    More than 2 million users trust busmaps.com for public transport information. Find suggested Rail Services routes in Tounj, real-time vehicle tracking, route maps, nearby stops, and offline PDF schedules.

    Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka rail near me

    Similar Routes & Alternatives to Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka

    Looking for alternatives to Zagreb Glavni kolodvor - Rijeka? Discover top-rated routes that share similar paths and stops. Compare schedules and find a backup route for your journey.

    Last updated on 26. rujna 2026.